Telewizja cyfrowa

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z naszym biurem
mailowo biuro@rewolucja-net.pl
lub
telefonicznie 34 351 49 54

Rewolucja NET – Twój najlepszy dostawca telewizji w okolicach Lublińca

Każdy z nas korzysta z telewizji na co dzień. W naszych mieszkaniach telewizor jest czymś powszechnym i ogólnodostępnym. Oglądanie różnorakich programów to jeden z najbardziej popularnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Z tego powodu przychodzimy do Was z bogatą i zróżnicowaną ofertą telewizji cyfrowej w jakości HD. Dzięki temu będziecie mieć dostęp do kilkuset kanałów w wysokiej jakości, które zapewnią Wam wiele radości i bezstresowego czasu wolnego. Rewolucja NET działa w Lublińcu i okolicznych powiatach oraz gminach. Pozwalamy mieszkańcom tych terenów na korzystanie z profesjonalnej telewizji cyfrowej w jakości HD. W czasach pandemii to bardzo przydatna usługa, która zapewnia nieskończenie wiele godzin dobrej zabawy.

Setki kanałów, najwyższa jakość HD, wsparcie techniczne i profesjonalna obsługa

Posiadamy kilka pakietów telewizyjnych. W naszej ofercie dostępnych jest ponad 170 kanałów, w tym kilkadziesiąt w jakości HD. Charakteryzuje się ona możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Można do woli konfigurować pakiety dodatkowe, usługi i wiele więcej. W naszej firmie istnieje możliwość skorzystania z opcji Multiroom, która pozwala na korzystanie z telewizji cyfrowej Rewolucja NET na kilku telewizorach jednocześnie, płacąc jeden abonament.

Posiadamy usługę HBO GO, dzięki czemu możecie cieszyć się najnowszymi premierami filmowymi i serialowymi. Dodatkowo usługi jak wideo na życzenie VOD, nagrywanie i zatrzymywanie oraz możliwość dopasowania dodatkowych pakietów tematycznych i premium.

Jako profesjonalna firma zajmująca się dostarczaniem telewizji cyfrowej do Waszych mieszkań zapewniamy pełne wsparcie techniczne. W cenie aktywacji zapewniamy pełen, kompleksowy montaż i konfigurację urządzenia. Dzięki temu możecie być spokojni o bezproblemowe działanie i prostą obsługę telewizji.

Zawsze stawiamy na jak najwyższy profesjonalizm i jakość świadczonych przez nas usług. Staramy się rozwijać na każdym polu. Wszystko po to, aby zapewnić Wam spokój i radość. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największym wynagrodzeniem i motywacją do dalszego działania.

 

Biuro Obsługi Klienta

42-700 Sadów, ul. Słowicza 2
Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00

Infolinia:
34 351 49 54
34 387 69 78

biuro@rewolucja-net.pl

REWOLUCJA - NET
ul. Słowicza 2
42-700 Sadów
NIP: 575-144-24-16
REGON: 240459340
biuro@rewolucja-net.pl

Rewolucja net Sp. z o.o.
ul. Słowicza 2
42-700 Sadów
NIP: 577-000-21-44
REGON: 002753821

Umowy, płatności
Danuta Foryta
tel. 882 077 338
d.foryta@rewolucja-net.pl

Agnieszka Kulisińska
tel. 882 072 827
a.kulisinska@rewolucja-net.pl