Doskonała oferta komunikacyjna dla Twojej firmy

Zapewniamy profesjonalne dostarczenie usług Internetu Światłowodowego oraz telefonii VoIP dla biznesów i przedsiębiorstw. Sprawna komunikacja jest podstawą efektywnego funkcjonowania każdej firmy. Jako Rewolucja NET pragniemy zapewnić szybkie łącze internetowe i wygodny system komunikowania się pomiędzy pracownikami w każdym zakładzie pracy.

Korzystając z naszej oferty, każde przedsiębiorstwo może zostać zaopatrzone w superszybki Internet, który zapewni bezproblemowe i efektywne funkcjonowanie całego biznesu. W dzisiejszych czasach zdecydowaną większość czynności wykonujemy właśnie przy wykorzystaniu sieci. Internet światłowodowy zapewnia przepustowość łącza nawet to 10 Gb/s, co gwarantuje doskonałą prędkość i sprawne funkcjonowanie nawet w dużym przedsiębiorstwie. Dodatkowo możemy zamontować w Twojej firmie system telefonii VoIP. To przede wszystkim bardzo tania forma komunikacji wewnątrz zakładu pracy. Wykorzystuje ona łącze internetowe do szybkiego nawiązywania połączeń głosowych. Działanie VoIP oparte jest na kontach użytkowników oraz adresach SIP, co pozwala na jednoczesne przyjmowanie wielu połączeń i swobodnym przełączaniu się miedzy nimi.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Przede wszystkim jesteśmy profesjonalistami. Specjalizujemy się w dostarczaniu Internetu Światłowodowego oraz usług telekomunikacyjnych do różnych przedsiębiorstw. Mamy doświadczenie i sporo pozytywnie wykonanych prac. Już setki firm skorzystało z naszych usług i są bardzo zadowolone. Nie ma na co czekać! Jeśli potrzebujesz szybkiego Internetu i sprawnej komunikacji w swojej firmie, nasza oferta jest stworzona dla Ciebie!